.
×

Mashkulli që grimohet dhe pozon më mirë se sa femratAgustin Ferrnandez nga Brazili po çmend të gjithë në rrjetet sociale, ai në Instagram ka 2.2milion ndjekës dhe në kanalin e tij në Youtube ka mira shprendarje dhe është njëri ndër më të komentuarit e momentit jo vetëm në Brazil por në të gjithë botën, shkruan Botapress.info

Agustin është 25 vjeçar dhe merret me grim, ai po ashtu është një fasionant i fotografive, por ajo që bie në sy ka të bëjë me faktin se si ky djalosh i bën fotot,një llojë si modelet e famshme, ka bërë foto me grim , me taka , por së fundi ka vëndosur të pozoj dhe nudo duke mbuluar pjeset intime me petale të trandafilit, sikurse modelet, shkruan Botapress

Agustin ka thënë se gjatë natës jam një mashkull kur jam duke pushuar në krevat, kur pastrohem, por gjatë ditës ai thotë se kalonë ylberi dhe është një femer e vërtet me grim me veshje dhe me fotografit që ai bën, po ashtu Ferrnadez thotë se kur të tjerët ta therrasin nuk ka dëshir të ju drejtohen me “ai” por “ajo”, kështu kishte deklaruar

Këtu më poshtë keni disa nga fotografit e Agustin Ferrnandez që po godasin në gjitha mediat sociale në botë: