[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Masat e reja për parandalimin e virusit, Zemaj mban konferencë për media në orën 15:00Ministria e Shëndetësisë me anë të një komunikate për media, ka bërë të ditur se do të mbajnë konferencë për media në orën 15:00.Temë e konferencës do të jenë masat e reja dhe situata epidemiologjike rreth Covid -19.

Gjithashtu, do të komunikohen edhe raporti ditor i rezultateve Covid-19 dhe raporti i të hospitalizuarve në ShSKUK.

Postimi i plotë:

Ftesë për mediaSot në ora 15:00 në Ministri të Shëndetësisë do të mbahet konferencë për media.

Temë e konferencës do të jenë masat e reja dhe situata epidemiologjike rreth Covid -19.

Gjithashtu, do të komunikohen edhe raporti ditor i rezultateve Covid-19 dhe raporti i të hospitalizuarve në ShSKUK.

Ju mirëpresim!

Menu Title