[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Maqedoni: Edhe 22 persona me Covid-19, numri shkon në 241Ministria e Shëndetësisë së Maqedonisë sot ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit, edhe 22 persona kanë rezultuar pozitiv në testin e koronavirusit.

Sipas qyteteve, këta persona janë nga Shkupi (9), Kumanova (3), Struga (3), Tetova (2), Dibra (2), Prilepi (2) dhe Manastiri (1). Me këtë, numri i përgjithshëm i pacientëve të infektuar me COVID 19 është 241

Menu Title