[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Man City dhe Arsenal në ndjekje të talentit të RomësGjigantët e Premierligës janë në “gjueti” për lojtarin e Romës. Manchester City dhe Arsenal po e kërkojnë talentin Cengiz Under, transmeton lajmi.net. Në garë për lojtarin skuadrat duhet të “ballafaqohen” edhe me gjigantin Bayern Munich.

21 vjeçari, reprezentues i Turqisë, konsiderohet si njëri nga talentët më premtues në Evropë. Skuadra nga Anglia, Gjermania janë gati të ofrojnë shuma të majme për shërbimet e tij.

Menu Title