[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Maluma në Tiranë, zbulohet çmimi për të bërë një foto me këngëtarinKëngëtari me famë Maluma tashmë është konfirmuar se do vijë në Tiranë, shkruan GazetaBlic.Këngëtari i cili numëron disa hite në karrierën e tij muzikore do performojë në Tiranë me datë 14 mars në sheshin Nënë Tereza.

Adhuruesit e muzikës së tij gjithashtu do të kenë mundësinë të takojnë nga afër këngëtarin. Një biletë e tillë, ku përfshihet takimi me këngëtarin, fotografia me të si dhe një suvenir zyrtar i tij kap shifrën e 335 euro.

Menu Title