[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Majk na vjen keq! Pasi postoi padashje foton e tij dhe e fshiu, Majlinda bën veprimin që mund të ketë mërzitur pak reperinReperi Majk i dha fund lidhjes me partneren e tij, Majlinda Zeka, në kohën kur ajo ishte shtatzënë. Pavarësisht se çifti u pa shpesh bashkë gjatë asaj periudhe apo edhe më vonë kur Roan erdhi në jetë, secili vazhdoi jetën të ndarë. Majk pranoi atësinë e djalit të tij me Majlindën, ndërsa kur e viziton nuk ngurron që të publikojë foto me të, pasi është Majlinda ajo që kujdeset për Roanin e vogël.

Por para pak ditësh, Majlinda publikoi padashje një foto të Majk dhe të birit në profilin e saj në Instagram, por menjëherë e fshiu, mirëpo më pas ka postuar të njëjtën foto në profilin në Instagram të djalit. Jo rrallë herë kanë qarkulluar foto e lajme se vogëlushi Roan është kopja e të atit, mirëpo kjo foto e fundit e Majlindës i vë kapakun këtij diskutimi.

Së fundmi, ish-partnerja e Majk ka publikuar nje foto ku shihet në një moshë me Roanin dhe e ka bashkangjitur më një foto të djalit të saj. Në të shihet se ngjashmëria mes tyre është e madhe dhe se Roan është një kopje e nënës së tij.

Vetullat njëlloj, hunda po e po, ashtu sikurse edhe buzët. Majk na vjen keq se ndoshta mund të jesh mërzitur pak, por Roan është “copy-paste” Majlinda.

 

Menu Title