[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

“Ma kanë marrë gruan”, Rama i çartur e trishton me britma qytetarin që mezi fletNjë qytetar ka qenë viktimë e zemërimit të kryeministrit shqiptar, Edi Rama. Derisa po mundohej të shpjegonte një problem të tijin Ramës, ky i fundit nuk e morri parasysh fare dhe u tërbua me të.

Rama fillimisht e thirri afër personin në fjalë, dhe pastaj i pari i tregoi atij problemin me të cilin përballej.

Por Rama nuk e honepsi fare duke u sjellur me arrogancë ndaj tij.

Shikoni të gjithë ngjarjen më poshtë:

Rama tërbohet me qytetarin…Qytetari i ankohet Ramës: “Ma kanë marrë gruan”, kryeministri i jep përgjigje epike

Publiée par FM Images Albania sur Lundi 2 décembre 2019

Menu Title