[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Lutfi Haziri i shtron tepihun e kuq kesaj aktore te Hollyëood it nga GjilaniKryetari i komunës së Gjilanit Lutfi Haziri ka shkruar në lidhje me aktoren më të re të skenës së “Hollywood-it” nga Gjilani, shkruan Botapress.info

Tutje Haziri tha se :  Mbajeni mend këtë emër.  Kjo është aktorja më e re e Hollyëood’it, gjilanasja jonë, Eloise Kosumi, nxënëse e klasës së tretë të shkollës “Rexhep Elmazi”, e cila ka luajtur në filmin “Smookers”

. Kjo është krenaria e Gjilanit dhe i falënderoi prindërit e saj, Florën dhe Fatmirin, të cilët tregojnë se kudo që jetojnë fëmijët, mund të depërtojnë, falë edukimit dhe mbështetjes. Me të gjitha mundësitë tona si Komunë, do t’i qëndrojmë afër aktores së re. Mezi po presim ta shohim filmin e saj të parë!

Menu Title