.
×

Lumi B lanson këngën e re ‘Pse m’le’Lumi B ka lansuar projektin e ri muzikor. “Pse m’le”, mban titullin rep balada e reperit shqiptar të cilën e ka shoqëruar edhe me videoklip, shkruan lajmi net.

Ky projekt i Lumit flitet për një dashuri të humbur ku në bazë të titullit sqaron gjithë raportin e tyre. Kënga është punuar nga shtëpia e madhe e muzikës BigBang (REDBOX Entertainment) kurse për klipin u përkujdes, Pink Moon.

Ndryshe, reperi pati verë të suksesshme me disa këngë që u bënë hite, si “Power”, “Makiato” dhe dueti me Dafinën, “Kalon”.

VIDEO KETU