.
×

Lulja ka ditëlindjen, ja si e befasoi Meda me një darkë romantikeLulja dhe Meda sot kanë një natë speciale.

Për ditëlindjen e Lules së tij, Meda ka vendosur që ta nxjerrë për një darkë romantike enkas për ata të dy, përcjell ORAinfo. Lulja sigurisht që ndihet e bekuar për një martesë të tillë, kështu duke e publikuar një foto nga ky moment intim i lidhjes së tyre.
Lulja duket kaq e bukur e përgatitur për Medën