[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Lulja ia lë të gjitha punët Medës, kështu e ushqen ai djalin e tijMeda është ndër këngëtarët me të dashur për publikun. Këtë e dëshmon edhe fakti se sa shumë është i ftuar në dasmë, që do të thotë është i përzgjedhuri i tyre për ditën më të rëndësishme të jetës, shkruan ORAinfo.

Meda është i martuar me Lulën dhe ka fëmijë, të cilët janë një familje shumë e bukur dhe e lumtur. Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ai ka publikuar një foto në të cilën shihet duke e ushqyer djalin. Duket se Lulja ia ka lënë të gjitha punët e shtëpisë.

Menu Title