.
×

Lule Mustafa thyen kurreshtjen, tregon nëse është në lidhje dashurie(Video)Njëra nga motrat Mustafa, Lulja ka folur për jetën e saj private duke treguar nëse është në lidhje dashurie.

Lule Mustafa ka folur rreth statusit të saj aktual.Ekipi i emisionit “Mirage” ishte i pranishëm gjatë xhirimeve të një prej skenave të klipit të ri të saj.

Ajo ka zbuluar detaje rreth këngës së re, po ashtu tregoi edhe se a është në lidhje dashurie.Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni përgjigjen e Lule Mustafës.