[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Lule Mustafa e rrezikon jetën gjersa vozitëNjë ndër motrat Mustafa që ia thotë mirë këngës tash e disa vite është edhe Lulja. Lule Mustafa ka filluar të këndojë qysh në moshë të re, kështu duke ndjekur hapat e dy motrave të famshme Safetes dhe Sahides.

Me zërin e saj të artë ka arritur shumë shpejt të afirmohet e të dëshmohet si një këngëtare mjaft e suksesshme, duke u shndërruar në një emër mjaft të kërkuar për të ndezur atmosferën në ahengje familjare e mbrëmje të ndryshme muzikore.

Aq shumë madje e ka passion muzikën saqë edhe kur është në veturë nuk i merr përsipër rreziqet që i kanosen në komunikacion.

E meqë Lulja po tregohet kaq e guximshme, iu lëmë ta ndiqni këtë zë të bukur duke ia thënë mirë këngës edhe nga vetura. VIDEO

Menu Title