[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Lul Raka mohon se ka thënë që po vjen një katastrofë, thotë se është lajm i rremëMikrobiologu, Lul Raka, ka reaguar pasi që në disa portale ka qarkulluar një lajm kinse ai ka paralajmëruar një katastrofë si pasojë e pandemisë Covid-19.Përmes një postimi në Facebook, Raka thotë se mesazhi që është shpërndarë në emër të tij është i rrejshëm, teksa ka lutur qytetarët që të respektojnë masat mbrojtëse ndaj virusit.

Postimi i plotë:

Te nderuar/a,

Mesazhi që èshtè shperndare neper portale (per “katastrofen” qè na pret), ne emrin tim eshte lajm i rrejshèm!

MBANI MASKÈN!

Shpètoni veten, me te dashurit Tuaj dhe Kosovèn!

Menu Title