[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Lorik Cana bëhet baba për herë të dytë, zbulohet emri i vajzësLorik dhe Monika Cana janë bërë prindër për herë të dytë.Monika solli në jetë vajzën të cilën çifti e kanë pagëzuar me emrin Enkeleida. Vogëlushja dhe gjithashtu bashkëshortja e ish-liderit kuqezi gëzojnë shëndet të plotë dhe tashmë shumë lumturi.

Thuhet se ardhja në jetë e vajzës, ishte edhe arsyeja që Lorik Cana mungoi në ndeshjen “Golden Team, Albania” më 10 janar.Ndërsa, çifti kanë dhe djalin të quajtur Boiken.

 

Menu Title