.
×

Lola Haradinaj gati për sonte, eleganca dhe stili s’i mungonLola Haradinaj, bashkëshortja e deputetit të AAK-së, Daut Haradinajt shpesh është pjesë e mediave rozë.

Ajo shquhet për stilin dhe elegancës, e kështu shfaqet edhe sot përmes një fotografie në llogarinë e saj Instagram.

Me një shije unike, Lola po rrezaton në këtë mbrëmje që siç duket është bërë gati për ta festuar 11 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës./Indeksonline