[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Lola e bën ‘horë’ Dautin, i publikon foton që s’do të donte ta shihte kurrëLola Haradinaj është bashkëshorja e deputetit të Aleacës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj. Ajo është një femër tejet e bukur dhe atraktive, gjë që e dëshmon në çdo paraqitje të saj, shkruan ORAinfo.

Gjëja që e karakterizon më së shumti është veshja me shumë stil. Lola është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo i ka publikuar Dautit një foto shumë të vjetër, për të cilën thotë se e ka pickuar grejza. A thua cili do të jetë reagimi i Dautit kur ta shoh këtë foto!?

Menu Title