.
×

Liverpool-Sevilla, rezultat i papriturLiverpool ka dështuar në shtëpi ndaj Sevillas.

 

“The Reds” nuk arritën më shumë se një barazim, 2:2.

 

Golat për L’Pool i shënuan Roberto Firmino dhe Mohamed Salah.

 

Ndërkohë, për mysafirët realizuan Ben Yedder dhe Joaquin Correa.