[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Lista Srpska kthehet nesër në Kuvend?Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se arsyeja e shtyrjës së seancës është bërë me qëllim të kthimit të deputetëve të Listës Srpska në Kuvend.

“Ka shumë gjasa që deputetët e Listës të kthehen nesër në Kuvend dhe gjithçka të shkojë sipas planifikimeve”, kanë thënë këto burime.

Menu Title