[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Liridona Qarri publikon këngën e re “Du me ardh”Këngëtarja e mirënjohur, Liridona Qarri, së fundi ka publikuar edhe projektin e ri, një këngë e shoqëruar me spot që titullohet “Du me ardh”. Këngë kjo që prek të gjitha shtresat e popullit, veçanërisht pjesën më vitale të kombit – mërgimtarët. Këngëtarja në një prononcim për redaksinë tonë është shprehur mjaft e kënaqur me atë se si është pritur ky projekt nga publiku, dhe ka potencuar se të vazhdojë edhe në të ardhmen me projekte të ngjashme.
Këngën mund ta dëgjoni këtu:

Menu Title