[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Liria – Vëllaznimi, mbyllet ndeshja (Foto) 

Skuadra e Lirisë ka barazuar në xhiron 12-të të Vala Super Ligës së Kosovës.

Klubi nga Prizreni barazoi 2 me 2 kundër ekipit nga Gjakova, Vëllaznimi.

Golat për ekipin vendas i shënuan, Korenica dhe Magani, urse për mysafirët, Morina dhe Zeneli.

Me këtë barazim Liria mbetët në pozitën e katërt me 19 pikë, kurse Vëllznimi në pozitën e 7-të me 17 pikë.

Menu Title