[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Linda tallet pas lindjes: Shqiptarët nuk arritën të më linin shtatzënë, këtë e bëri ‘zezaku i madh’Linda Halimi është bërë së fundmi nënë. Kujtojmë këtu se prej disa vitesh Linda është e martuar me reperin amerikan Dawon Edwards, i cili njihet me pseudonimin Big D.

Pas lindjes së vajzës Linda ka thënë: Shqiptarët nuk arritën të më linin shtatzënë, këtë e bëri “zezaku i madh”. Ndjenja është fantastike.”

Vajzën ata kanë vendosur ta quajnë Kaimana. Kurse partneri i Lindës, reperi Dawon Edwards pas lindjes së vajzës së tij ka thënë: Jemi shumë të lumtur dhe të bekuar të njoftojmë se jemi bërë prindër.”

Duket se Linda ka gjetur partnerin ideal në Amerikë, atë që mesa duetk Shqiëpria nuk i’a ofroi dot kurrë./intv.al

Menu Title