[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Linda Morina ‘lë’ muzikën, e qet në shitje Golf II, ja sa e ka çmiminKëngëtarja Linda Morina, duket se i ka dhënë fund muzikës dhe ka filluar të merret me tregti, të paktën këtë e thotë një postim i saj i publikuar në rrjetin social Facebook, ku shkruan se ka vendosur ta shes një veturë të tipit Golf ll

Menu Title