.
×

Linda Morina ju këndon dëshmorëve, babait të Leonora JakupitLinda Morina vazhdon të mbetët personi më i komentuar në rrjetet sociale. Ajo vazhdon të mbetët personazhi më atraktiv dhe si duket nuk e ka ndërmend të ndalet.

Ajo vazhdon të jetë sa qesharake, aq edhe karakteristike me postimet e saj, shkruan ORAinfo. Linda para pak çastesh ka publikuar një këngë për dëshmorët Ahmet Krasniqin dhe Qaim Jakupin.

Ky i fundit është babi i Leonora Jakupit dhe sot do të rivarrosën në Kosovë.