.
×

Linda Morina e “shkrin borën”, rrezitet për verë…Është e njohur si një prej shoë girl e veçantë në estradën kosovare me paraqitjet e saja ekstravagante. Edhe pse e “sharë dhe e akuzuar” për shund e kiç. Linda nuk ndalet duke provokuar fansat e saj në rrjetet sociale, shkruan Botapress. Së fundi ajo është shfaqur në bikini dhe është shtrirë në borë duke komentur foton me fjalët: po rrezitna per ver hahaha e shkriva boren!