.
×

Linda e veshur me ngjyra shkon në market, bën diҫka që nuk pritejPersoni më i përfolur në rrjetet sociale, vazhdon të mbetët Linda Morina. Ajo ka një llogari në të cilën është shumë aktive, shkruan ORAinfo.

E sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka shkuar në market. Aty ajo është fotografuar pranë pemëve dhe perimeve./BP/