[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Leze Qena diss Unikkatilit, shikoni si repovat ajo..!Leze Qena ishte mysafire në emisionin Kojshia Show, ajo njihet për hitin e saj “lulja ne saksi”, por në emisionin Kojshia Show ajo ka bërë rep dhe i ka bërë një diss Unikatilit..!, shkruan InfoKosova.

Për me tepër ndiqeni videon.!, InfoKosova.

Video:

Menu Title