.
×

Leze Qena 84 vjeç çmend të gjithë me këtë vallëzim.!Leze Qena ka qenë e ftuara e rashës në emisionin ”Kojshia Show” me moderator Sadri Imeri. Aty ka pasur mjaft momente të bukura e ndër to është edhe një vallzim i jashtëzakonshëm I aktores së mirënjohur Leze Qena, shkruan Botapress.

Vajzat me def këndojnë aktoren Leze Qena 84 vjeç, ajo nuk hezitoi dhe vallëzoj me ato, shkruan InfoKosova.

Shikoni atmosferën e krijuar me poshtë.