[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Leonora shkëlqen në rrugët e Skënderajit, shihni sa bukur duketKëngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun po vazhdon të jetë qendër e vëmendjes për paraqitjen e saj perfekte.

Leonora sa herë që publikon diçka, lëvizjet e saj kalojnë në lajm. E, sot teksa shëtit në rrugët e Skënderajit e bukura Leonorë shfaqet në komplete të zeza, ku po duket me të vërtetë si zonjë e rëndë.

Imazheve të saj nuk u munguan as pëlqimet dhe komentet nga ndjekësit e shumtë që numëron këngëtarja në Instagram. Kujtojmë se projekti i fundit nga Leonora Jakupi është “A m’ke harru” .

Menu Title