[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Leonita Xhaka uron vajzën në dy mujorin e lindjesGranit dhe Leonita Xhaka ka dy muaj që janë bërë prindër të një vajze.Ayana ëhtë emri që çifti i kanë vendosur vajzës së tyre.E sot në dy mujorin e lindjes, Leonita ka uruar vajzën e saj, ndërsa ka publikuar dhe një fotografi të saj.

“Urime dy mujorin engjelli jem i bukur. Te dua”, ka shkruar Leonita.Graniti dhe Leonita kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë në vitin 2017.

Menu Title