.
×

Lenjani po stërvitet në minus 120 gradë celcius (Foto)Lojtari i Kombëtares sonë dhe i skuadrës franceze, Rennes, Ermir Lenjani është duke u stërvitur në një temeraturë të ulët prej -120 shkallë celcius vetëm për tu rikthyer sa më shpejtë nga lëndimi./

Ermir Lenjani ka publikuar disa fotografi në rrjetin social Instagram.

Ai ka konfirmuar se është duke e bërë të pamundur për tu rikthyer san më shpejtë nga lëndimi, pasi është duke stërvitur në një temperaturë prej -120 shkallë celcius.

“Trajnim në -120 gradë celcius vetëm që të rikthehem sa më shpejtë nga lëndimi. Shumë ftohtë”, ishin fjalët e shkruara nga Lenjani në këto fotografi.

Lenjani 1Lenjani 2Lenjani