[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Lëndohet një punëtor në vendin e punësNjë person nga Prizreni është lënduar në vendin e punës Rasti ka ndodhur mëngjesin e së dielës në Prizren, njofton policia në raportin 24 orësh.

Viktima është dërguar për trajtim mjekësor në Spitalin e Prizrenit.

“Raportohet se viktima mashkull kosovar derisa ishte duke punuar, nga pakujdesia ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar ne Spitalin e Prizrenit për trajtim mjekësor”, njofton policia./E

Menu Title