[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Leicesteri shokon Liverpoolin (Video)Botapress, 27 Shkurt

Ndeshja e fundit e javës së 26 në Premier Ligë është duke u zhvilluar mes Leicesterit dhe Liverpoolit, shkruan Botapress.

Kampioni i Anglisë ka shokuar Liverpoolin ka pas 45 minutave të para është duke fituar me rezultat 2 me 0

Golat për vendasit i shënuan Vardy dhe Drinkwater./Botapress.info

https://www.youtube.com/watch?v=N7p5xRFLtVA

https://www.youtube.com/watch?v=PXTpGjlY-tE

Menu Title