[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ledina Çelo shijon ditët e nxehta në ‘Abudhabi’, vëmendjen e merr gjoksi i sajKëngëtarja Ledina Çelo po shijon ditët e nxehta në Emirantet e Bashkuara Arabe.

Nga atje po publikon shpesh imazhe ku edhe po i mbanë fansat sa më afër vetes, shkruan lajmi.net

 

E në një të fundit vëmendjen e ka marrë gjoksi i saj i cili ndonëse i vogël duket të jetë shumë seksi.

 

Ledina ka kohë që nuk ka sjell diçka të re sa i përket muzikës ndërsa po shijon lidhjen familjare me burrin dhe fëmijët.

 

Menu Title