[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ledina Celo nuk lë vend për imagjinatë, “çmend” në bikini të kuqeKëngëtarja e njohur shqiptare, Ledina Çelo, shquhet gjithmonë për paraqitjet e saj me shumë stil.Fotografitë që ajo ndan me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, pëlqehen dhe komentohen gjithmonë shumë nga një numër i madh fansash.

Këtë e ka bërë edhe së fundi ku ka publikuar një foto pranë pishinës me bikini të kuqe ku duket tejet provokative dhe seksi përkundër moshës së saj ajo po arrinë t’i mbajë linjat trupore në forma perfekte.

View this post on Instagram

?

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

Menu Title