.
×

Learta nuk di ta zhvesh këtë këmishë, a po i rrin bukur?Learta është reja e këngëtares, Shyhrete Behluli. Ajo u bë e njohur për shkak të vjehrrës së saj, dhe tani ka një mori ndjekësish në instagram, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet. Së fundmi ajo ka qenë disa ditë në vizitë të prindërit e saj në Zvicër.

Pas kthimit ajo i është kthyer punës në dyqanin e saj. Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me këmishën me të cilën e kemi parë shpesh Leartën. Duke se Learta ndihet rehat në këtë këmishë .