.
×

Learta del me nënën, kunatën dhe mikeshat e saj, të gjitha po duken si zonjaDrita Jakupi është nëna e Leartës, rejës së Shyhretes. Të dyja ato janë shumë të njohur tashmë për publikun, shkruan ORAinfo. Ato janë mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalur me vajzën, rejën dhe mikeshat e saj. Të gjitha po duken shumë bukur.