[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

LDK publikon fotot: Atmosferë e ngrohtë nga vizita e Grenell në këtë partiLidhja Demokratike e Kosovës ka publikuar fotografi nga takimi i zyrtarëve të kësaj partie me të dërguarin e presidentit Trump për dialog Kosovë-Serbi, Richard Grenell.Fotografitë, flasin për një takim mjaft të ngrohtë të zotit Grenell në LDK.

“Pamje nga takimi i kryetarit Mustafa, i shoqëruar nga nënkryetarët Veliu dhe Osmani dhe anëtari i Kryesisë Hoti me Emisarin e Posaçëm të ShBA-ve për dialogun Kosovë-Serbi, Ambasadori Grenell i shoqëruar nga Ambasadori i ShBA-ve në Kosovë, Kosnett”, njofton LDK.

Menu Title