[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

LDK e sigurt në fitoreShefi i Shtabit zgjedhor i LDK-së Lutfi Haziri ka folur ne nje konference per shtyp pas mbylljes se kohes se votimit. Sipas Hazirit LDK ka nje diference ndaj VV-se dhe ai tha se se shpejti ju bejme me dije vendin dhe kohen e festimit percjelle Botapress.

Menu Title