[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

LDK bën homazhë te varri i presidentit RugovaNesër (e hënë), më datë 17 shkurt 2020, në orën 10:00, me rastin e 12 vjetorit të shpalljes së pavarësisë së Kosovës, Kryesia e LDK-së dhe veprimtarë bëjnë homazhe te varri i Presidentit Historit Dr. Ibrahim Rugova, thuhet ne njoftimin e Zyrës për medie të LDK-së, përcjellë Botapress.

Menu Title