[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Lajmi i fundt: Rrahje masive në portin e DurrësitNjë rrahje masive ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në portin e Durrësit.

Ngjarja ka ndodhur pasi trageti është vonuar dhe pasagjerët kanë filluar të përleshen me sigurimin.

Trageti do të udhëtonte për në Itali, shkruan Albinfo.

Një pasagjer italian me anë të një video incizimit, ku më pas e ka postuar në rrjete sociale ka shkruar “Kjo është siguria e anijeve italiane jashtë vendit!”(BP)

Foto: Ilustrim

Menu Title