.
×

Lajmi i Fundit: Sulm fizik, përgjaket gazetari Vehbi Kajtazi 

Botapress, 13 tetor- Gazetari dhe kryeredaktori i ‘Insajderit’ Vehbi Kajtazi është sulmuar fizikisht në qendër të Prishtinës.

Ende nuk dihen shkaqet. Botapress do ju mbajë të informuar lidhur me këtë ngjarje.