[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Lajmi i fundit: Një tërmet godet ShqipërinëTërmet me magnitudë 3.0 është regjistruar në qarkun e Elbasanit, në Shqipëri.Tërmeti ka pasur thellësinë 10 kilometra dhe sipas ESMC-së, lëkundjet kanë qenë të lehta.

Nuk raportohet për dëme.Gjatë ditës së sotme, një tërmet tjetër ishte shënuar në Shqipëri.Lëkundjet u regjistruan në Tiranë, me magnitudë 3.0 ballë.

Menu Title