.
×

Lajmi I fundit: Një gjë e tmerrshme ndodhi sot në DeçanBotapress, 23 Shtator – Agonis Tetaj nga Lluka e Poshtme e Decanit është vrarë sot në Decan në rrethana të panjohura raporton Botapress.

I dyshuri për vrasje është Shaban Gogaj ku I ndjeri ka punuar deri në castin e vrasjes.  Agonis Tetaj është I martuar dhe ka lënë pas vetes gruan dhe 2 fëmijë, raporton Botapress.