[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Lajmi i fundit: Ngjarje shumë e rëndë në PejëBotapress 16 Maj – Dy persona janë plagosur me armë zjarri në fshatin Treboviq të Pejës.

Lajmin e ka konfirmuar policia, të njejtit kanë thënë se për pak do të dalin me një komunikatë për media.

Nuk dihet motivi i plagosjes dhe nëse të ata kanë lidhje familjare mes vete.

Botapress do të iu mbajë të informuar.

Menu Title