[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

LAJMI I FUNDIT: Ndërpritet takimi VV -LDK, shkohet në pauzëEshte ndërprere per pak minuta takimi mes LDK-së dhe VV-së .Kështru ka konfirmuar kryetari I VV-së Albin Kurti.

Gazeta do të ju mbaj të informuar

Menu Title