[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

LAJMI I FUNDIT: Lëkundje të forta në Tiranë e DurrësNjë lëkundje e fortë tërmeti u ndje rreth orës 22.23 të së hënës në Tiranë dhe Durrës.Lekundja ka pasur nje magnitude 3.2 me epiqender ne detin Adriatik.

Lëkundje sizmike janë ndjerë pak minuta më parë në Shqipëri. Saktësisht, tërmeti me magnitudë 3.2 sipas shkallës Rihter është ndjerë në ora 22:21.Epiqendra ka qenë Deti Adriatik dhe më së shumti lëkundjet janë ndjerë në qytetin e Durrësit dhe në Tiranë.

 

Menu Title