[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Lajmi i fundit: Kalon Projektligji për pagat, ja kush përfiton rritje…Botapress, 2 Shkurt – Në shqyrtimin e dytë të Projektligjit për pagat e shërbyesve civilë, pas votimit për amendamentet e këtij projektligji, deputetët e Kuvendit të Kosovës i kanë dhënë mbështetje tekstit përfundimtar. Projektligji mori 62 vota për, asnjë kundër dhe vetëm një abstenim.

Menu Title