[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Lajmi i fundit: Humb katërvjeçari në Mramor (Foto)Botapress, 15 Mars

Një djalosh katërvjeçar, Erion Gashi, mbrëmjen e së mërkurën rreth orës 17:00 është larguar nga shtëpia e tij në fshatin Mramor, njofton Klan Kosova.

baneri-2015

Katërvjeçari në kohën kur ka humbur kishte të veshur trenerka të kaltra dhe xhemper të së njëjtës ngjyrë.

Lusim të gjithë që mund të kenë informata rreth lokacionit të Erion Gashit të lajmërohen në numrin 00 377 45 262 087.

Menu Title