.
×

Lajmi i fundit: Hajnat thejnë zyrat e AGK-sëPersona të panjohur kanë thyer sot në mëngjes zyrat e Asociacionit të Gazetarëve të Kosovës, merr vesh Gazeta . Raportohet se brenda zyrave, që gjenden përballë Katedrales “Nëna Terezë” janë vjedhur pajisje teknologjike.

Policia ka dalë menjëherë në vendin ku dyshohet se ka ndodhur vjedhja dhe po merret me rastin.

Gazeta do të ju mbajë të informuar.